1 2 3
      

سلام.

چندتا از دوستان تعدادی نظر داده بودند مبنی بر ادامه ی ترجمه ی کتابهای کارآموز رنجر و جلد 5.باید بگم که جلد 5 این ماجرا ربطی به روند اصلی داستان نداره و جلد هفتم را میتوان ادامه جلد های قبلی دانست و برای همین جلد هفتم برای ترجمه در نظر گرفته شده.ولی ترجمه ی این کتاب کمی متفاوت خواهد بود.حرف های pioneer در این موارد:


سلام به همگی
همون طور که گفتم قراره که ما بخشی برای خوندن کتابا به زبان انگلیسی راه اندازی کنیم. اولین کتابی که انتخاب کردیم کتاب هفتم سری کارآموز رنجر هست به اسم : Erak's Ransom . کتابی مهیج که آخرین سال کاراموزی ویل را به تصویر می کشد. کارمون توی این بخش به نوعی خوندن کتاب به صورت گروهی هست و البته صحبت در مورد کتاب، ماجراها، نکات ریز ترجمه ای که هر کسی می تونه مطرح کنه و بقیه با هم رفعش کنیم. هدفمون اینه که توی طول هفته چند فصلی خونده بشه و اخر هفته در موردش بحث بشه.
کسایی که می خوان در این بخش فعالیتتون رو شروع کنین همین جا اعلام آمادگی کنین ( فعالیتی مستمر و پویا و همیشگی بدون غرغر که سخته و نمی تونم! چون من مطمئنم که با کمی پشتکار میشه هر کاری کرد!) بعدش ماها ( من و نگار عزیز (alanblunt) ) برنامه ای برای شروع کار می ریزیم و به امیدخدا به زودی زودی کارمون رو شروع کنیم.

ما همگی چند تا دوست هستیم که اینجا اومدیم تا با هم کتابی رو بخونیم و به خودتون قول بدین که تا آخرش باشین. شاید اوایل کار برای بعضی هامون سخت باشه اما قول می دم بعد از تموم شدن این کتاب خیلی خیلی راحت تر بتونین کتاب بخونین، این رو براتون تضمین می کنیم. فقط اندکی وقت می خواد و صبر و پشتکار. پس ما همگی تا روز جمعه این فصل 1 و 2 رو می خونیم و جمعه دور هم جمع می شیم تا با هم در موردش حرف بزنیم. روز جمعه می بینمتون.


(دانلود فصل 1 و 2 و کل کتاب از این جا)


برای اطلاعات بیشتر به یکی از ســه پست زیر برید....


بحث در مورد این کتاب


محل ارائه ی فصول کتاب هفت


تالار گفتمان گروه پایونیر(آخرین اطلاعات در مورد ترجمه ها)
تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 | 18:08 | نویسنده : MORTEZA-OMIDVAR | نظرات (36)

PIONEER-GROUP

پروژه ی فعلی گروه:تایپ غار ارواح( جلد نهایی وراثت) و ترجمه ی جلد هفتم کارموز رنجر و جلد 5 سی و نه سرنخ

Online User