X
تبلیغات
زولا
1 2 3
      

سلام

جهت توسعه داستان نویسی این خبر رو درج میکنم(البته با اجازه از افسانه ها"

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.شرایط مسابقه در ادامه مطلب.

شرایط مسابقه:

1. موضوع تمامی آثار ارسالی آزاد و در حیطه ی ادبیات گمانه زن باشد.

- ادبیات گمانه زن شامل آثاری در ژانرهای فانتزی، علمی تخیلی و وحشت می باشد.
-- طبق تعریف آکادمی فانتزی ایران اثری فانتزی است که حداقل یکی یا بیشتر از مضامین اصلی یک اثر فانتزی؛ جادو، ماورا طبیعه، نبرد خیر و شر و موجودات جادویی را داشته باشد.
-- طبق تعریف آکادمی فانتزی ایران علمی‌تخیلی ژانری است که در آن به بررسی تأثیر نظرات علمی و پیشرفت علم و فن‌آوری، طرح نظریه‌های علمی ثابت نشده و ارایه‌‌ی پیش‌بینی‌هایی از آینده و پیشرفت آتی علم و فن‌آوری در قالب داستان و نیز داستان‌سرایی درباره‌‌ی حیات فرازمینی و موجودات بیگانه پرداخته می‌شود.
-- طبق تعریف آکادمی فانتزی ایران داستان وحشت، اثری است که تمرکز عمده‌‌ی آن بر روی ایجاد نوعی هراس در خواننده یا مخاطب باشد. این قبیل داستان‌ها منشایی کهن دارند و بخش قابل توجهی از ادبیات عامه را شکل می‌دهند. از عمده عناصر این ژانر می‌توان به ارواح و اشباح، ساحر، خون‌آشام و در نمونه‌های واقع‌گرایانه‌تر به ترس‌هایی با منشاء روان‌شناختی اشاره کرد.

2. آثار ارسالی در قالب داستان کوتاه، داستان بلند، فن فیکشن باشد.

- آثار کوتاه دارای بیشینه پانزده هزار کلمه و کمینه ی هزار کلمه باشد.

- داستان بلند دارای کمینه ی پانزده هزار کلمه باشد و برای بیشینه ی آن حدی تعریف نمی‌شود.
-طبق تعریف آکادمی فانتزی ایران، فن‌فیکشن یا داستان نوشته شده توسط هوادارانِ یک اثر، یعنی استفاده تمام و یا قسمتی از شخصیت‌ها، فضا و ماجرای یک اثر منتشر شده‌‌ی دیگر است.

3. آثار ارسالی باید در قالب فایل Doc یا Docx (یعنی فایل های مربوط به نرم افزار MS Word نسخه های مختلف) باشد. فونت و اندازه ی فونت با توجه به این که تعداد کلمات مدنظر است، دلخواه می باشد.


4. محدودیتی در تعداد آثار کوتاه ارسالی برای هر نویسنده وجود ندارد ولی هر نویسنده تنها می تواند سه اثر بلند و پنج فن فیکشن ارسال کند.


5. ارایه ی نام و نام خانوادگی، شماره ی تماس و پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) معتبر توسط نویسنده الزامی است و آثار ارسالی بدون مشخصات ذکر شده مورد داوری قرار نمی‌گیرد.

6. آثار خود را می بایست تا روز 15 خرداد 1392 به آدرس پست الکترونیک sfcontest91@afsaneha.net ارسال کنید.

نکات:

1- لطفاً توجه کنید که آثار ارسالی به منزله ی مجوز نشر اثر به صورت چاپی یا الکترونیکی به نام شما خواهد بود.

2- اسامی داوران، زمان و محل اعلام نتایج متعاقباً در سایت مسابقه (asfcontest.afsaneha.net) اعلام خواهد شد.

+طراح پوستر مسابقه جناب محمد قربانی ( دراگون راید ) می باشد.متن اصلی خبرتاریخ : چهارشنبه 27 دی 1391 | 10:40 | نویسنده : JuPiTeR | نظرات (18)

PIONEER-GROUP

پروژه ی فعلی گروه:تایپ غار ارواح( جلد نهایی وراثت) و ترجمه ی جلد هفتم کارموز رنجر و جلد 5 سی و نه سرنخ

Online User