X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
1 2 3
      

دانلود فصول 25 تا 28:دانلود فصول 29 تا 31:صحبت های پایونیر:


این کتاب شامل 40 فصله که با این تفاسیر فقط 9 فصل از کتاب باقی مونده که کاملاً به ماجرای جنگ اسکاندی ها و تموجای ها می پردازه. چون این بخش به خاطر اصطلاحاتش نیاز به توجه بیشتری داره و از نظر پیوستگی هم کلاً این 9 فصل بیشتر از هر قسمت دیگه کتاب به هم ربط دارن طبق توافقی بین من و کاترینا جان قرارمون این شد که این 9 فصل رو با هم ارائه کنیم که بتونیم هم هیجان صحنه های خاص نبرد رو حفظ کنیم و هم مانع از فراموش شدن و از بین رفتن حس زیبای مربوط به از خودگذشتگی های توصیف شده و نقش هر فردی در پیش
برد داستان که خیلی هم جالب هستن بشیم. برای انجام این کار من و کاترینا تخمین زدیم حداقل سه هفته ای وقت لازم داریم. دو هفته برای این که من ترجمه کنم و یه هفته هم برای این که ایشون وقت بزارن و ویراستاری کنن. بنابراین من و ایشون تخمین زدیم که به احتمال زیاد در روز دهم بهمن یا شاید زودتر ( قول می دم اگه مشکلی پیش نیاد دیرتر نشه) می تونیم پرونده ی این پروژه رو هم ببندیم. باز هم از صبوری تمامی دوستان تشکر می کنم و امیدوارم تا پایان همراهمون باشین.


پ.ن1:یکی از دوستانمون درخواست فصول بعدی 39 سرنخ رو کرده بودند:همون 3 هفته پیش گفتم که تا آخر امتحانها،پروژه تعطیل!بابا همه ی ما درس داریم به خدا!!!قرار نیست که تا فردا درس آسونی داریم ، انتظار داشته باشیم که همه فردا درسشون آسونه پس امروز باید یک فصلی گذاشته بشه!!!


پ.ن2:یکی دیگه از دوستانمون در مورد The Demigod File پرسیده بودن که فاطمه قولش رو داده بود و ایشالله اون هم بعد از امتحانات.


پ.ن3:یکی دیگه از دوستانمون هم تقاضای ترجمه ی The Mark Of Athena رو کرده بودند که کل اون مجموعه توسط ناواروگ و افسانه ها رزرو شده.


پ.ن4:کلا امتحانا چطوره؟؟؟


......

.....

......

.....

پ.ن13:کلا 13 عدد خیلی خوبیه!!!!تاریخ : شنبه 23 دی 1391 | 17:25 | نویسنده : MORTEZA-OMIDVAR | نظرات (58)

PIONEER-GROUP

پروژه ی فعلی گروه:تایپ غار ارواح( جلد نهایی وراثت) و ترجمه ی جلد هفتم کارموز رنجر و جلد 5 سی و نه سرنخ

Online User